O mnie


Co znajdziesz na moim blogu


Jeśli interesują Cię recenzje znanych i mniej znanych marek kosmetyków naturalnych, zapraszam tu: RECENZJE

Jeśli chcesz stworzyć swój własnych kosmetyk,
zapraszam tu: RECEPTURY

Jeśli ciekawi Cię co aktualnie pichcę,
zapraszam tu: MOJA KUCHNIA
SZANUJĘ SWOICH CZYTELNIKÓWA to oznacza, że nie reklamuję "z zamkniętymi oczami" testowanych kosmetyków. Jeśli produkt nie sprosta moim oczekiwaniom, nie ma opcji bym napisała o nim dobrze. 

Recenzje produktów są RZETELNE i PRAWDZIWE.

Jestem:

Przede wszystkim żoną i matką. Rodzina to mój największy Skarb. A ten Skarb to Mąż, dwie Córki oraz wiekowy już psiak. Na co dzień jestem psychologiem, negocjatorem, ogrodnikiem, zielarką, promotorem zabaw, kucharką i sprzątaczką. Ciężka, ale jakże satysfakcjonująca praca, która trwa nieprzerwanie od 10 lat, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Czy to lubię? Tak! A to dlatego, że codziennie mam możliwość dokształcania się w każdej dziedzinie życia.

Moje korzenie sięgają Polesia Lubelskiego, gdzie się urodziłam i wychowałam. To właśnie tam poznałam co to jest prawdziwe, beztroskie dzieciństwo - bez komputera, z "wieczorynką" codziennie o 19.00, spędzając całe dnie na dworze.

Obecnie mieszkam na Mazowszu - wyjechałam z domu na studia i to tu znalazłam swoją miłość. To tu jest teraz mój DOM. To tu codziennie tworzę rzeczywistość. To tu codziennie podejmuję nowe wyzwania.

Lubię:

- Sport, duużo sportu. Trenuję crossfit, tabatę i czasem bieganie. Siedzenie na kanapie i objadanie się chipsami to nie moja bajka. 
- Gotować - eksperymenty w kuchni są u mnie na porządku dziennym, domownicy jeszcze nie otruli się, więc z powodzeniem mogę powiedzieć, że umiem gotować :-)
- Czytać - czytanie rozwija umysł, poszerza horyzonty i daje mnóstwo radości. Literatura różnej maści. Począwszy od lekkiej i przyjemnej.
- Podróżować - Kocham to! Odziedziczyłam to po swoim Tacie, który jest obieżyświatem i z każdym rokiem jest coraz mniej miejsc, w których nie był. 
- Testować kosmetyki i tworzyć własne - To ciekawa alternatywa dla "chemii" oferowanej w sklepach. A tworzenie własnych "mazideł" jest bardzo wciągające, a przede wszystkim niezwykle kształcące.
- Żyć pełnią życia! - aby nigdy nie żałować tego, czego nie zrobiłam, a zrobić mogłam.


Dlaczego kosmetyki naturalne?

Przez moje ręce przewinęła się masa kosmetyków, które zawsze chętnie testowałam, niestety moja skóra nie podchodziła do testowania z takim samym zapałem co ja. Testowane przeze mnie kosmetyki zawierały zbyt dużo "chemii" i wszelkich "zapychaczy", co pogarszało stan mojej skóry. W pewnym momencie powiedziałam sobie:"Dość! Pora zbliżyć się bardziej do natury i sprawdzić co ciekawego ma mi do zaoferowania. Być może w kosmetykach  naturalnych znajdę takie, które będą odpowiednie dla mnie?". I tak rozpoczęłam swoją przygodę z kosmetykami naturalnymi.


Profil kosmetyczny:

Twarz: cera mieszana, ze skłonnością do podrażnień. Jasna karnacja. 
Ciało: skóra normalna z tendencją do przesuszania.
Włosy: krótkie farbowane, z tendencją do przetłuszczania się.


****wszystkie publikowane na blogu zdjęcia kosmetyków są moją własnością i nie wyrażam zgody na rozpowszechnianie ich BEZ MOJEJ ZGODY. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz