"Ekocuda" - co to takiego i kogo dotyczą?

Gdzie można spotkać najwięcej ludzi obdarzonych talentem, tworzących z pasją i mających coś do powiedzenia? Oczywiście na targach! Targi są doskonałym miejscem do pochwalenia się swoim produktem, ale również dają możliwość spotkania się zwykłego Konsumenta z Producentem, twórcą marki, jak również poznania dotychczas nieznanych obszarów.

Dokąd Was dziś zabiorę? Na targi, które są ściśle związane z moją miłością - naturą. Dziś przyjrzymy się bliżej Targom Kosmetyków Naturalnych "EKOCUDA", które odbędą się 22-23 kwietnia 2017 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.


Po co są "Ekocuda"?

Targi mają na celu zwiększenie świadomości nas konsumentów co do jakości kupowanych przez nas kosmetyków. To również idealny moment na odkrycie nowych Producentów kosmetyków naturalnych, jak również możliwość pogłębienia wiedzy co do produktów oferowanych przez znane już marki. 

Do kogo skierowane są Targi?

Praktycznie każda osoba, która choć w minimalnym stopniu interesuje się kosmetykami, bądź tym co oferuje nam natura, znajdzie tu coś dla siebie. Ogromnym plusem tego typu wydarzenia jest możliwość przetestowania na sobie kosmetyku, który nas zainteresował. Czyż nie jest to niezwykle pomocne przy wyborze produktu, który ma zostać naszym towarzyszem przynajmniej przez miesiąc?

Jak wyglądała poprzednia edycja Targów?

Poprzednia edycja miała miejsce 19-20 listopada 2016 również w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Choć aura za oknem wcale nie zachęcała do tego by wyjść z domu, ten kto podjął decyzję o odwiedzeniu tego miejsca, z pewnością nie zawiódł się. Już po przekroczeniu drzwi Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, można było poczuć ten klimat, TEN klimat - innego, lepszego, NATURALNEGO świata. Od dwóch lat jestem zagorzałą fanką Natury przez wielkie "N" i gdy tylko przestąpiłam próg Targów wiedziałam, że jestem tam gdzie powinnam być. Czułam się jak w domu. Przywitał mnie ciepły i swojski klimat. Rozmawiając z kolejnymi Wystawcami miałam wrażenie, że znamy się od lat! Jakim cudem? Cóż, to właśnie jest magia Targów "Ekocuda".


Wśród Wystawców znaleźli się między innymi:
- Sylveco;
- Ministerstwo Dobrego Mydła;
- Janbarba;
- Elixirbynature;
- Laboratorium FEMI;
- Naturativ;
- Iva Natura;
- Orientana;
- Annabelle Minerals;
- BION;
- Cosnature;
- lovingeco;
- Organiclife;
- Saisona;
- BBQueen
- John Masters Organics;
- oraz wiele, wiele innych marek kosmetycznych.

Podczas targów można było wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach - to dodatkowa korzyść uczestniczenia w tego typu wydarzeniu.

Nie pamiętam ile dokładnie godzin tam spędziłam - czas w dobrym towarzystwie upływa błyskawicznie. Wiem jedno - był to czas w 100% dobrze spożytkowany. Każdemu polecam choć raz odwiedzić Targi "Ekocuda" i przekonać się jak to jest być EKO, żyć zgodnie z naturą i czerpać z niej garściami.

Czego możemy się spodziewać na wiosennych Targach?

Moim zdaniem wydarzenie to będzie obfitować w kolejne nowości kosmetyczne, ciekawe warsztaty, a może coś więcej? Czym jeszcze zaskoczą nas Organizatorzy? Choć lista Wystawców jest jeszcze owiana tajemnicą, możemy już się domyślać z jakimi markami będziemy mieć do czynienia podczas wydarzenia. Warto śledzić profil "EKOCUDA", by mieć najświeższe informacje z "pierwszej ręki":

To jak Kochani, spotykamy się na Targach 22-23 kwietnia 2017?

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

2 komentarze:

  1. Ja na pewno będę!:D Pierwsza edycja bardzo mi się spodobała :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To wspaniała wiadomość! W takim razie widzimy się na targach :-)

      Usuń