EKOCUDA vol.4 - Zaproszenie

"TAK, TAK!" - właśnie tak brzmiały moje pierwsze słowa gdy poproszono mnie bym po raz kolejny została patronem medialnym nietuzinkowego wydarzenia, zrzeszającego samych pozytywnie zakręconych na punkcie natury ludzi. Jakże bym mogła odmówić. Jakże bym mogła opuścić Ekocuda! Od kiedy pojawiły się targi Ekocuda, nie opuściłam ani jednego warszawskiego wydarzenia. Tak i podczas wiosennych targów, z uśmiechem na twarzy, z nadzieją na poznanie nowych naturalnych zapaleńców, zawitam w Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie.Polscy i zagraniczni producenci kosmetyków naturalnych, warsztaty, potężna dawka wiedzy
i spotkania z miłośnikami ekologicznego stylu życia – to wszystko składa się na czwartą już warszawską edycję Targów Kosmetyków Naturalnych Ekocuda. 

Targi są świetną okazją, żeby kosmetyki przetestować i sprawdzić, zanim zabierzemy je do domu, a także uzyskać profesjonalne porady i dzięki temu dobrać odpowiednie produkty. Warsztaty z makijażu kosmetykami naturalnymi czy ich samodzielnego wyrabiania w domu, a także liczne wykłady – to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej. O tym, że warto na to wydarzenie się wybrać, świadczą goście powracający na każdą kolejną edycję, a także wystawcy, których z roku na rok jest coraz więcej. 

Przypominam dlaczego warto tam być:
  • wstęp jest DARMOWY
  • wielu wystawców oferuje swoje produkty po cenach o wiele niższych niż na codzień
  • to szansa by uczestniczyć w DARMOWYCH warsztatach i pokazach
  • zdobycie bądź poszerzenie wiedzy na temat kosmetyków naturalnych oraz prawidłowej pielęgnacji skóry
  • poznanie nowych wystawców, nowe twarze, nawiązanie ciekawych znajomości
Przekonałam Was??

Jeśli TAK, to widzimy się na targach już niebawem.

Jeżeli NIE, to sprawdźcie jak targi wyglądały podczas poprzednich edycji:

Kilka linków:

https://www.facebook.com/events/2067615146800696/

http://www.n-jak-natura.pl/2017/02/ekocuda-co-to-takiego-i-kogo-dotycza.html

http://www.n-jak-natura.pl/2017/04/cuda-nad-cudami-czyli-ekocuda-vol2.html

EKOCUDA wzywają!

ZAPRASZAM

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz