ECO LABORATORIE - Krem-maska dla rąk smaganych słońce, wiatrem i deszczem

Nadeszła wiosna. Temperatury na zewnątrz zachęcają do aktywności fizycznej. Czas ruszyć zadek i zacząć ponownie biegać! Tylko....za każdym razem gdy biegam, moje dłonie smagane wiatrem na skutek zawrotnej prędkości, robią się suche i nieprzyjemne w dotyku. Rozpaczliwie wołają o pomoc. 

Co im pomaga? 

Oto ON:

ECO LABORATORIES - Krem (maska) do rąk z awokado

Co można o nim powiedzieć:

1. Zawarty w składzie olej z awokado bardzo dobrze nawilża suchą skórę, pozostawiając na niej warstwę ochronną. Jeśli lubicie takie "tematy" to krem przypadnie Wam do gustu. Jeśli natomiast nie znosicie gdy kosmetyk "zalega" na Waszych dłoniach - omijajcie tę wersję kremu z daleka. Warto nadmienić, że ECO LABORATORIES w swojej ofercie posiada również inne wydania kremu do rąk. Mi akurat opcja z awokadu przypasowała. 


2. Krem należy do średnio-gęstych, co pozwala mu dobrze otulić suchą skórę dłoni, bez poczucia, że maziamy się rozwodnionym kosmetykiem.

3. Ten zapach! Bardzo intensywny, przypominający woń magnolii. Dłonie jeszcze długo po nałożeniu kremu przepięknie pachną. 

4. Wydajność kosmetyku jest na 6! Oj długo można się nim cieszyć. 

5. Opakowanie jest dość przyjemne - tubka pozwalająca na zużycie kosmetyku do cna. Fakt, zawsze lepszy rodzaj zamknięcia mógłby Producent zastosować ("klik-klik" pasowało by tu idealnie!), ale pewnie miał swoje powody dlaczego użył do zamknięcia zwykłej nakrętki. 


6. Cena: 11.95zł / 100ml. Kosmetyk można kupić w sklepie stacjonarnym Siberika w C. H. Auchan Modlińska, bądź w sklepach internetowych.Podsumowując:
Jeżeli szukacie szybkiego ukojenia dla swoich dłoni, a przy tym nie zapłacić za kosmetyk jak za zboże to krem jest idealnym rozwiązaniem dla Was! 

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz