Targi Czytaj Skład Poleca - ciekawe targi w samym sercu stolicy 1-2 grudnia 2018

Już niebawem zima, chłodne i dżdżyste dni zawitają za oknem. Jak sobie umilić jesienno-zimową szarugę? Otóż proponuję Wam mój ulubiony sposób radzenia sobie z  tym przygnębiającym obrazem  - TARGI! Kochani, targi!

Powiem Wam, że w tegorocznym kalendarzu roi się od ciekawych wydarzeń, na których nie sposób się nie pojawić. 

Dziś chciałabym Was zaprosić na Targi Czytaj Skład Poleca, które odbędą się 1-2 grudnia 2018, w dobrze już Wam znanym Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Idea targów:


  • Zdrowy, naturalny tryb życia
  • Świadoma publiczność poszukująca najlepszych produktów
  • Najlepsze produkty na Święta
  • Zdrowe, naturalne prezenty
  • Zaangażowani Partnerzy, Goście i Prelegenci
  • Popularność serwisu Czytaj Skład
  • Warsztaty i pokazy kulinarne
  • Wykłady i spotkania autorskie
  • Świetna lokalizacja w centrum Warszawy
  • Piękne wnętrza Domu Braci Jabłkowskich

Podczas targów spotkamy m.in.:

Organizacje promujące świadomy sposób żywienia jak FUNDACJA SZKOŁA NA WIDELCU czy ROŚLINNIEJEMY. Podczas obu dni targowych będzie także AKADEMIA DOBREGO SMAKU, czyli stoisko edukacyjne FRoSTY, które jest skarbnicą wiedzy o produktach spożywczych i codziennych zakupach.

Wykłady poprowadzą między innymi Katarzyna Błażejewska – Stuhr dietetyczka, autorka wielu książek w tym „Odżywianie dzieci mądre i zdrowe” , Hanna Stolińska – Fiedorowicz dietetyczka, przez wiele lat związana z Instytutem Żywności i Żywienia, autorka m.in. „Jelito drażliwe. Leczenie Dietą”, Julita Bator autorka wielu książek w tym „Zamień Chemię na Jedzenie”, Krystyna Pogoń dietetyczka i technolożka żywności zajmuje się m.in. żywnością prozdrowotną i problemami z odżywianiem, Katarzyna Świąder od lat związana z SGGW w Warszawie, prowadzi warsztaty „Świadomy konsument na rynku żywności” doradza producentom żywności i podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków.

Pokazy kulinarne w wykonaniu między innymi trendsettera Tomka Woźniaka, ROŚLINNIEJEMY propagujących między innymi Roślinne Poniedziałki w Polsce, Bartka Kwietnia tegorocznego zwycięzcy MasterChef Junior.

Jeśli chcecie dowiedzieć czegoś więcej na temat targów zachęcam do odwiedzenia strony Organizatora: czytajsklad.com/targi/


Pamiętajcie: 1-2 grudnia 2018, Dom Braci Jabłkowskich w Warszawie.

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz