Ekocuda - targi kosmetyków naturalnych aż w 3 miastach! Poznań, Gdańsk, Warszawa


Witajcie, targi kosmetyków naturalnych Ekocuda już za nami. 

Tej jesieni o niezwykłe wydarzenie zagościło aż w trzech miastach!

Warszawskie targi były edycją szczególnie bliską memu sercu, ponieważ mogłam uczestniczyć z nich w 100%, tak zwaną pełną gębą. Nowe miejsce, nowi wystawcy oraz Ci, dzięki którym naturalna pielęgnacja jest istną przyjemnością.  

Czy wiecie, że:

182 wystawców, prawie 20 tys. uczestników – tak można podsumować jubileuszową 5. edycję pierwszych i największych w Polsce targów kosmetyków naturalnych Ekocuda. Po raz pierwszy targi odbyły się w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze, w Centrum Praskim Koneser, gdzie swoje produkty prezentowali polscy i zagraniczni producenci. Na wiernych miłośników eko czekała niespodzianka w postaci urodzinowego tortu. Ten wielki sukces to potwierdzenie, że zwrot ku temu co naturalne nie jest chwilową modą, ale świadomym wyborem coraz większej grupy Polaków.


Ekocuda łączą producentów z konsumentami, dystrybutorów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Dają przestrzeń do poznania oferty rynku kosmetyków naturalnych, nowych marek, innowacyjnych produktów w jednym miejscu. Powstały z prywatnej potrzeby organizatorki targów do tego, by produkty dostępne online można było przetestować i powąchać na żywo, sięgając po porady ekspertów jednocześnie. Osiem edycji w całym kraju zakończonych sukcesem potwierdza, że zapotrzebowanie na targi w takiej formule jest duże, a Ekocuda rosną w siłę docierając do kolejnych polskich miast.


- Wprowadzając na mapę wydarzeń stolicy Ekocuda nie sądziłam, że dwa lata później będę świętowała 5. urodziny z 19 536 miłośnikami kosmetyków naturalnych. Cieszę się, że tym co robię pomagam innym w propagowaniu zdrowego stylu życia, którego częścią jest sięganie po kosmetyki inspirowane naturą. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: Ten sukces to efekt pracy całego zespołu, a także pasji i zaangażowania wystawców. Uczestnicy bardzo doceniają pomysłowość i dopracowanie estetyczne stoisk, otwartość na rozmowy ekspertów, wymianę opinii i doświadczeń wśród uczestników. Ekocuda to coś więcej niż targi, to przestrzeń do integracji
fanów kosmetyków naturalnych.
Pęd życia, a także coraz głośniejsza debata o zanieczyszczeniach i destrukcyjnym wpływie
człowieka na środowisko, sprawiają, że dzisiaj często szukamy powrotu do natury – chcemy
być bliżej niej i żyć z nią w zgodzie. Zmienia się nasza świadomość społeczna, a wraz z nią
rośnie zainteresowanie produktami o przemyślanych składach. Co ważne, wybór kosmetyków naturalnych to wynik potrzeby, a nie zasobności portfela, ponieważ z szerokiej gamy produktów można wybrać kosmetyki na każdą kieszeń. 

Ekocuda zrzeszają zarówno znane, jak i niszowe marki kosmetyków naturalnych, dla których troska o dobro środowiska i zdrowie klientów są jednymi z najważniejszych aspektów firmowej misji i wizji.


Jedną z marek, która od samego początku uczestniczy w Ekocudach i jednocześnie wspiera ich rozwój, jest polska marka kosmetyków mineralnych - Annabelle Minerals – sponsor wydarzenia.

Partnerem strategicznym 5. Edycji Ekocudów w Warszawie była kawiarnia Nancy Lee.

Goście w wydarzeniu mogli wziąć udział bezpłatnie.PATRONI MEDIALNI:

Radio ESKA, TrustedCosmetics.pl, Ekologia.pl, joga-joga.pl, napieknewlosy.pl,

Naturalnie!,

N jak natura, Piggy PEG, PINK MINK Studio, Natalia Siwiec / Nathsiw, Biokurier.pl,

WIZAZ.pl, Co Jest Grane24, Women’s Health, Naturalnie z pudełka, Inspirantka,

Ulica ekologiczna, Czytamy etykiety kosmetyków, Wirtualne kosmetyki, Egaga.pl,

Moja Harmonia Życia, Yoga & Ayurveda, Magazyn Kosmetyki, Dobra Mama, magazyn E!stilo, Vmag,

Ekotropiciel.pl, Babskie Sprawy, Poradnik Zdrowie, Kliknij w zdrowie, Zdrowa Lista

Zakupów, Lejdis, Naturalna Bogini, Radio Kampus, Pakamera.pl,

Crazywomengohealthy.pl, Example.pl, Ekostyle, magazyn OHME.

A oto krótki filmik z warszawskich targów Ekocuda:

1`


N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz