Wierchomla ponownie stolicą jogi! 16-23.08.2020

Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli
W sierpniu ponownie spotykamy się w Wierchomli na Joga Festiwalu! Festiwal będzie trwał 7 dni i zakończy się VIII Górskim Maratonem Jogi.

Impreza odbędzie się 16-23 sierpnia 2020 r.
Zapisy już trwają.


Czym jest Joga Festiwal. Górski Maraton Jogi?
To największa otwarta impreza jogowa w Polsce, która od lat przyciąga zarówno doświadczonych, jak i początkujących jognów. W tym roku na uczestników czeka aż siedem dni warsztatów jogi, prowadzonych przez znakomitych nauczycieli: Wiktora Morgulca, Katarzynę Enerlich, Agnieszkę Lasotę, która poprowadzi zajęcia dla dzieci, Hanię Gryzińską, Anię Ryczek, Kasię Marcinkowską, Michała Kudzię i Włodka Łagodzkiego. W czasie trwania Festiwalu będzie można poznać i poćwiczyć wiele rodzajów jogi, m.in. jogę funkcjonalną, dynamiczną, Yin Jogę, jogę kręgosłupa, hormonalną, klasyczną indyjską jogę Sivanada, Aerial Jogę, Maha Jogę i Vinyasa Jogę. Będą to ćwiczenia wzmacniające ciało, regulujące oddech, poprawiające koncentrację i uwalniające od stresu.
Joga Festiwal to również niezwykle ciekawe warsztaty i prelekcje dotyczące, ogólnie mówiąc, zdrowego trybu życia. Będą to m.in.: pokazy naturalnego anti-agingu twarzy, ćwiczenia oddechowe, warsztaty kosmetyczne i zielarskie. Będzie o aromaterapii i terapii kolorem oraz, tradycyjnie, koncert mis i gongów tybetańskich, prowadzony przez Adama Lisa.

Ambasadorami tegorocznego Festiwalu są: Żaneta Geltz, Katarzyna Enerlich, Iwona Guzowska oraz dr n.med. Danuta Myłek.
Zabierzcie dzieci – one uwielbiają jogę

Jak co roku Organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje dla najmłodszych. Animacje w plenerze dla małych odkrywców z Iwoną Guzowską oraz świetnie prowadzone zajęcia z jogi. Agnieszka Lasota z pewnością zrobi z małych uczestników zapalonych joginów!
Maraton Jogi – wyzwanie, które można podjąć!
Maraton, czyli „108 Powitań Słońca”, prowadzony jest przez Wiktora Morgulca, doświadczonego trenera jogi oraz właściciela największego i najstarszego w Polsce portalu o jodze: www.joga-joga.pl. W Maratonie zawsze biorą udział niemal wszyscy uczestnicy Festiwalu. Po tygodniu intensywnej praktyki nie jest on straszne ani małym, ani dużym. Najstarsza uczestniczka ukończyła go po 80. roku życia! - mówi koordynatorka Magdalena Mroczka.

Czym dokładnie jest Górski Maraton Jogi?
Asany (pozycje) wykonujemy w tym samym czasie, ale każdy pracuje sam nad sobą. Ci, którzy zaczęli chodzić na jogę, bo marzyło im się stać bardziej wygimnastykowanym, stanąć na głowie, czy zrobić spektakularnego żurawia, szybko odkrywają, że joga uczy pokory. Pokazuje, że warto iść jej ścieżką w spokoju oraz skupieniu, bo liczy się droga, a nie cel. - wyjaśnia Wiktor Morgulec.
Górski Maraton Jogi w Wierchomli to wspólne wykonywanie ćwiczeń z przepięknymi krajobrazami Beskidu Sądeckiego w tle. Towarzyszy mu idea zwolnienia, refleksji i zwrócenia uwagi zarówno do wewnątrz, jak i skierowanie pozytywnej intencji na zewnątrz. Rejestracja oraz udział w samym Maratonie są bezpłatne.

Organizatorzy zachęcają do pobrania nieodpłatnych ćwiczeń, które pozwolą lepiej przygotować się do Maratonu: https://jogafestiwal.pl/kurs-jogi

Na Festiwal można zapisywać się on line: http://www.joga- joga.pl/sondaz.php?id=181&smclient=b2b6211d-842a-4378-abcc- 03ce92444ef0&utm_source=salesmanago&utm_medium=email&utm_campaign=default
Organizatorami Festiwalu są:***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.
———————————————————
Strona: www.jogafestiwal.pl
Fanpage @Joga Festiwal Wierchomla - https://www.facebook.com/JogaFestiwal/

Więcej informacji: Magdalena Mroczka, tel. 513 027 059; e-mail: magdalena.mroczka@wierchomla.com.pl

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz