Wierchomla - Joga Festiwal. Na co możemy liczyć?

Joga Festiwal w Wierchomli. 16-23 sierpnia 2020 r.

Joga Festiwal w Wierchomli ma już 8-letnią tradycję. Poza jogą, co roku można tu wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach i prelekcjach poświęconych, ogólnie mówiąc, zdrowemu trybowi życia. Jakie tematy będą poruszane podczas tegorocznego Festiwalu?

Krótko o tym, czym jest Joga Festiwal. VIII Górski Maraton Jogi w Wierchomli
Joga Festiwal to 7-dniowe wydarzenie (16-23.08.2020 r.), które jest największą jogową imprezą w Polsce. To codzienne ćwiczenia różnych rodzajów jogi z najlepszymi nauczycielami, spotkania z interesującymi gośćmi, zajęcia dla dzieci i 3-dniowa strefa wystawców. Festiwal kończy się Górskim Maratonem Jogi 108 Powitań Słońca, wykonywanym w plenerze, na szczycie góry w Wierchomli. 

Niezwykli Goście, niezwykłe warsztaty i prelekcje
Co roku organizatorzy zapraszają niezwykłych Gościprowadzących warsztaty i prelekcje.  W tym roku będą todr n. med. Danuta Myłek (alergolog, dermatolog i żywieniowiec), Renata Majewska (ekspert z zakresu psychologii koloru, trenerka i coach wizerunku), Iwona Guzowska (sportowiec, mistrzyni świata w boksie i kick-boxingu), Olga Szemley (autorka metody Yogattracticve), Anna Ryczek (ekspertka metody oddychania wg Butejki)Aneta Jagielińska-Latoszek (ekspertka aromaterapii i refleksologii), Jakub Dorosz (dyplomowany naturopata, specjalista Medycyny Chińskiej), lek. med. Dorota Kalwajt (pediatra, rehabilitant medyczny i dyplomowany naturopata, specjalista Medycyny Chińskiej od równoważenia energii w organizmie), Anna Zalewska (dziennikarka, redaktorka zajmująca się minimalizmem), Adam Lis (ekspert w dziedzinie terapii dźwiękiem)Małgorzata Polańska-Kubiak(lokalna zielarka i artystka). 
Uczestnicy Joga Festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatachprelekcjach i konsultacjach. Organizatorzy szczególnie polecają: 
• Wykład „Jak dożyć 100 lat lub więcej w dobrej formie”
• Warszataty Colours of balance jak żyć kolorowo każdego dnia
• Zajęcia „Defragmentacja Wewnętrznego Dysku. Podświadomość, magiczne miejsce, które wyznacza kierunki naszego życia
• Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy 
• Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce. Czyli dlaczego warto oddychać mniej 
• Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie
• Niezłe ziółko – spotkanie z ziołami w terenie
• Konsultacje z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej
• Warsztaty „Zdrowie naturalnie, czyli jak wspomagać się olejkami eterycznymi
• Test mięśniowy – narzędzie rozmowy z ciałem
• Prelekcję „Odmawiam, nie kupuję. Strategia minimalizmu, która ratuje nasze zdrowie i planetę.


Strefa wystawców – nie tylko dla koneserów
W ostatnie trzy dni Festiwalu (21-23.08.2020będzie działała otwarta dla wszystkich strefa wystawców. Organizatorzy zapraszają na nią producentów i dystrybutorów tylko najlepszych, rzemieślniczych kosmetyków i wytwórców ekologicznej żywności. „Jak co roku, strefa wystawców jest bardzo kameralna i wyselekcjonowana. Cieszy się jednak ogromnym powodzeniem, dlatego że Goście mogą się tu zapoznać z nowościami oraz z produktami wyjątkowej jakości” – zapewnia koordynatorka Joga Festiwalu, Magdalena Mroczka.

Na Festiwal można zapisywać się on-line:

Organizatorami Festiwalu są: ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia. 
Strona: www.jogafestiwal.pl

Fanpage @Joga Festiwal Wierchomla - https://www.facebook.com/JogaFestiwal/
Więcej informacji: Magdalena Mroczka, tel. 513 027 059; e-mail: magdalena.mroczka@wierchomla.com.pl

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz