Joga Festiwal w Wierchomli. 22-29 sierpnia 2021 r.

 Joga Festiwal w Wierchomli. 22-29 sierpnia 2021 r.

Joga Festiwal w Wierchomli ma już długą tradycję; tu jogini spotykają się nieprzerwanie od 2013 r. Jak zawsze, poza jogą, co roku można w Wierchomli wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach i prelekcjach poświęconych, ogólnie mówiąc, zdrowemu trybowi życia. Jakie tematy będą poruszane podczas tegorocznego Festiwalu?

Joga Festiwal. IX Górski Maraton Jogi w Wierchomli

Joga Festiwal to 7-dniowe wydarzenie (22-29.08.2021 r.), które jest największą jogową imprezą w Polsce. To codzienne ćwiczenia różnych rodzajów jogi z najlepszymi nauczycielami, spotkania z interesującymi gośćmi, zajęcia dla dzieci i strefa ciekawych wystawców. Festiwal kończy się Górskim Maratonem Jogi 108 Powitań Słońca, wykonywanym w plenerze, na szczycie góry w Wierchomli.

Niezwykli Goście, niezwykłe warsztaty i prelekcje

14 lipca 2021

 Motywem przewodnim tegorocznych spotkań jest medytacja oraz Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Prowadzącymi te spotkania i warsztaty będą: Dariusz Hybel (medytacja chrześcijańska), Szymon Olbrychowski (medytacja Zen) i Jurek Ambroszczyk (Vipassana). O Porozumieniu Bez Przemocy opowie Anna Mills (założycielka Akademii NVC).

Poza tym Joga Festiwal w Wierchomli gości w tym roku m.in.: Katarinę Hellström i Maurizia Mazzetto (założycieli BodyWork by Katarina & Maurizio), Aldonę Rogowską (ekspertkę w dziedzinie naturalnego żywienia), Olgę Szemley (autorkę metody Yogattracticve), Annę Ryczek (specjalistkę metody oddychania wg Butejki), Jakuba Dorosza (specjalistę medycyny naturalnej), lek. med. Dorotę Kalwajt (pediatrę, rehabilitanta medycznego i specjalistę od równoważenia energii w organizmie), Adama Lisa (eksperta w dziedzinie terapii dźwiękiem).

 Uczestnicy Joga Festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach, prelekcjach i konsultacjach. Organizatorzy szczególnie polecają:

• Kinezjologia: ciało – emocje – energetyka – wykład i Test mięśniowy – rozmowa z ciałem na co dzień – warsztat – poprowadzi lek. med. Dorota Kalwajt

• Miednica- uzdrawianie seksualności – pokaz pracy z ciałem – wykład/warsztat oraz Poranne oklepywanki – zajęcia na pobudzenie – poprowadzą BodyWork by Katarina Hellström & Maurizio Mazzetto

• Henna – mehendi i farbowanie włosów – warsztat poprowadzi Ilona Dembowska

• Yogattractive – pokaz naturalnego anti-agingu twarzy – poprowadzi autorka metody Olga Szemley

• Spokojny oddech, spokojny umysł – metoda Butejki w praktyce, czyli dlaczego warto oddychać mniej – poprowadzi Anna Ryczek

• Koncert na Gongi i Misy Tybetańskie – poprowadzi Adam Lis

• Medytacja chrześcijańska. Od starożytnego doświadczenia Ojców Pustyni do mądrego życia dzisiaj – wykład

Medytacja chrześcijańska – praktyka poprzedzona wprowadzeniem – poprowadzi Dariusz Hybel

• Aromaterapia. Możliwości oddziaływania na sferę fizyczną i psychoemocjonalną człowieka – wykład z elementami warsztatu

• TRADYCYJNA MEDYCYNA CHIŃSKA - spotkania poprowadzi Jakub Dorosz

• Medytacja ZEN – praktyka – Szymon Olbrychowski

• Wstęp do Porozumienia Bez Przemocy – wykład oraz warsztaty poprowadzi Anna Mills

• Prezentacja przybliżająca ścieżkę medytacji Vipassana z Jurkiem Ambroszczykiem

• Ziemia i ogień – ceramiczne eksploracje – warsztaty – poprowadzi Marta Katyńska

Joga Festiwal w Wierchomli cieszy się coraz większą popularnością, a organizatorzy dbają, by program był urozmaicony i atrakcyjny dla każdego Gościa. 

Na Festiwal można zapisywać się 7on-line: htps://jogafestiwal.pl/zapisy


Organizatorami Festiwalu są: ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort – oraz portal Joga- Joga.pl – pierwszy ogólnopolski serwis internetowy o tematyce poświęconej jodze i zdrowemu stylowi życia.

Strona: www.jogafestiwal.pl

Fanpage @Joga Festiwal Wierchomla - https://www.facebook.com/JogaFestiwal/

Więcej informacji: Magdalena Mroczka, tel. 513 027 059; e-mail: magdalena.mroczka@wierchomla.com.pl

N-jak-Natura

Znajdziesz tu recenzje znanych i mniej znanych kosmetyków naturalnych. Receptury, dzięki którym możesz w prosty sposób stworzyć własny kosmetyk.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz